Firmast

Bestmarki Suurköökide AS on loodud 1995. aastal.  Firma ülesse ehitamisel oleme lähtunud kahest baasmõttest :

- kõik oma valdkonnaga tegelevad inimesed peavad omama spetsharidust ning praktilist tausta. Sellest lähtuvalt on meie müügiga tegelevatel inimestel olemas nii kõrgharidus toitlustamise korraldamises ja juhtimises kui ka praktiline kogemus köögis töötamise poolelt. Hooldusmehed omavad aga oma erialale vastavat koolitust ning lisaks täiendkoolitust paljude meie koostööpartnerite tehastest.

- klient peab olema rahul meilt ostetud asjaga alates ostu hetkest kuni seadme amortiseerumiseni. Selle eesmärgi saavutamiseks oleme pannud tootevaliku kokku ennekõike lähtuvalt kvaliteedist ning sobivusest Eesti tingimustesse, samuti hoiame laos väga suurt kogust varuosi ning meie valdkonna ettevõtete seas kõige suuremat hooldusmeeste tiimi. Oluline on, et seade kestaks ning rikke ilmnemisel saaks see kiirelt kõrvaldatud.

Kokku oleme juba üle 20 tegevusaasta jooksul sisustanud Eestis ligi 500 terviklikku kööki, sealhulgas näiteks
- üle 140 tervikliku kooli- ja lasteaia köögi
- mitmeid suuri keskööke nagu Rimi keskköök, Narva keskköök, Elistvere keskköök jne.
- pika nimekirja kohvikuid, restorane ja pubisid sealhulgas näiteks Bocca ja Chedi restoranid Tallinna vanalinnas ning Vapiano restoranid Tallinnas, Helsingis ja Vilniuses
- päris palju hotelle eesotsas 5 tärniliste ; Hiltoni, Swissotelli ja Telegraafiga Tallinna vanalinnas
- mitmeid haiglaid eesotsas Mustamäe haiglaga
- suure osa Eesti kutseõppekeskustest (Kuressaare, Valgamaa, Rakvere, Kehtna, Narva, Ida- Virumaa, Tartumaa, Võrumaa )
- lisaks loomulikult Spaad (nagu Pärnu Veekeskus) ja teatrid (Estonia, Endla jne) jne.
Meie poolt sisustatud köökide nimekiri on toodud pikemalt ja põhjalikumalt välja referentside alajaotuses. Erinevalt mitmest teisest meie ala firmast toome tervikliku referentsina välja vaid köögid,kuhu me oleme tarninud terve köögi (köögiseadmed ja/või inventari).

Selleks, et kliendi köögis igapäevaselt töötavad seadmed ei jääks rikkega pikalt seisma hoiame stabiilselt oma enda Tallinna laos varuosi ca. 300 000 EUR i eest. Summa on küll suur ja laos varaosi palju, kuid leiame, et see on kiire teeninduse võtmesõna. Nii montaazide, kui ka hoolduse ning remondi ja ka varaosade tellimuste jälgimiseks on meil spetsiaalselt programmeeritud programm. See aitab hoida kontrolli all kõik selles vallas toimuva.

Meie käest saab lahenduse, kui
- on vaja planeerida toimivat kööki või teha ümberkorraldusi köögis
- analüüsida köögilahenduse toimimist või saada nõu tehnoloogia vallas
-
vahetada välja serviis või osta kööki mõistliku hinnaga potid.
- sisustada pesumaja koos vajalike kuivatite ja kalandritega
- hankida mööblit saali või terassile
- hooldada või remontida seadmeid või
- osta varuosi