Elava tulega pizzaahjudel aprillis kampaania

31 märts 2016

Kindlasti on Eestis palju inimesi, kellel  mõeldes kahele sõnale  Itaalia ja pizza, tuleb silme ette kohvikunurgas  mõnusalt  elava tulega tuba soojendav ahi. Aegajalt avatakse selle uks ning lauda serveeritakse täiesti erilise hõngu ja maitsega pizza. Need, kes on kunagi elus söönud elava tulega ahjus küpsetatud pizzat , ei suuda enam kunagi tavalises pizzas tunda endist maitseelemust.   Elav tuli tekitab ahjus hoopis teistsuguse iseloomuga soojuse ja niiskuse kombinatsiooni, kui suudab ükski elektriahi. See loobki eeldused hõrguks lõpptulemuseks.

Selle aasta algusest on võimalik Eestist kohapealt osta endale kööki või grillinurka elava tulega ahi, mis lisaks pizzale võimaldab grillida liha ja küpsetada pagaritooteid ning ennekõike loob meeleolu.  Selel ahjuga ei tasu jääda kinni terminisse pizzaahi, vaid näha seadmes ennekõike puuküttega ahju, mis võimaldab valmistada väga laia menüüd.

Profiköögi poolel ei ole elava tulega pizzaahjud mingi uudis. Ka Eestis on mitmeid restorane, kus pizzad just sellises ahjus küpsetatakse.  Oleme Eestis profikööke projekteerinud ja  sisustanud  juba üle 20 aasta ning  läbi aegade on uuenduslikumad kodukokad käinud meie juurest otsimas profivahendeid, mis lisaksid väärtust kodusele köögile.

Viimastel aegadel on mitmed profitootjad tulnud välja ka kodudesse mõeldud lahendustega. Need on  toodetud kõrgemate standardite järgi ja seetõttu  kindlasti vastupidavamad.

Kodudesse mõeldud elava tulega pizzaahjusid on olemas õuemudelitena ning siseruumidesse paigutatavate ahjudena. Õue mõeldud ahi sobib hästi olemasolevasse grillinurka või terassile ning on talviseks perioodiks varjualusesse tõmmatav. Tubadesse mõeldud ahjudel on aga lisatud mitmeid lisaväärtusi. Lisaks küpsetusfunktsioonile võimaldavad  osad neist ka ruumi ruumi kütta (omades vastavat ventilaatorit).

Esitleme uusi ahjusid Tartus  Maamessil 21.-23. aprillil. Seal on väljas nii tubased, kui ka õuemudelid. Valmistame kohapeal ahjudega süüa ja kommenteerime juurde võimalusi. Ahju näidised on nähtaval ka Bestmarki Suurköökide AS kontoris aadressil Veerenni 56 Tallinn ning loomulikult kodulehel www.bestmark.ee.

Seoses Maamessiga pakume ahjudele aprillikuu jooksul järgnevat soodust.

 Kõik, kes tellivad endale aprillis ahju, saavad kauba peale grillitarvikute komplekti koguväärtuses 210 EUR. Maamessil kasutusel olevad ahjud saavad olema Maamessil müügil eriti soodsa hinnaga.

Ahjude valikuga saab tutvuda siit lingilt http://www.bestmark.ee/est/tooted.c/kodused-pizzaahjud-484